Spletna stran BTC City za slepe in slabovidne
/ Registracija     Trenutno niste prijavljeni
Za uporabo seznama želja se morate prijaviti
Oglaševanje

Ženska kolesarska ekipa BTC City Ljubljana

  • Ena ekipa, kolesarke iz 9 različnih držav: iz Slovenije, Italije, s Švedske, Nizozemske, iz Rusije, Azerbajdžana, Nemčije, Hrvaške in Srbije
  • 100 startov po Evropi, Ameriki in Kitajski
  • Nastopi na največjih kolesarskih tekmovanjih: Amstel Gold Race, Valonska puščica, Giro Rosa, Prudential  RideLondon Classique, Dirka po Flandriji, Tour de France, La Vuelta …
  • 8 milijonov navijačev ob trasah
  • Neposredni prenos dirk serije Women's World Tour v živo največji športni televiziji Eurosport in v vseh lokalnih medijih
  • 1.000 objav v slovenskih medijih od februarja do avgusta 2017

Postanite del srčne zgodbe

>>Priložnosti za pokrovitelje (pdf brošura)

>>Video predstavitev ekipe

Kontaktne osebe

Najpomembnejši dosežki

2016

  • 7. mesto – ekipni kronometer, svetovno prvenstvo, Katar
  • 6. mesto – ekipni kronometer Vargarda, Švedska (WWT)
  • 1. mesto – Eugenia Bujak, Grand Prix de Plouay (WWT)
  • 1. mesto – Eugenia Bujak, 2x v etapah, La Route de France (2.1)
  • 1. mesto – Olena Pavlukhina v etapi in skupno, Gracia Orlova (2.2)
  • 2. mesto – Anna Plichta v etapi in skupno Tour de Feminin (2.2.)
  • 5. mesto – Eugenia Bujak v etapi na Aviva Tour (WWT)
  • 3. mesto – Mia Radotić, leteči cilji, La Course by Le Tour de France (WWT)
  • 1. in 2. mesto – Mia Radotić in Anna Plichta, leteči cilji – La Vuelta (WWT)
  • 8. mesto – Eugenia Bujak, La Vuelta Madrid (WWT)
  • 9. mesto – Olena Pavlukhina, kronometer, evropsko prvenstvo
  • 9. mesto – Olena Pavlukhina, Kitajska (WWT)
  • 10. mesto – Eugenia Bujak, Kitajska (WWT)
  • 12. mesto – Eugenia Bujak, Vargarda (WWT)
  • 20. mesto – Mia Radotić, Prudential RideLondon Classique (WWT)
  • 20. mesto – Anna Plichta, Valonska puščica (WWT)

2017

  • 10. mesto – ekipni kronometer, Vargarda (WWT)
  • 2. mesto – Eugenia Bujak, Festival LUX du cyclisme feminin Elsy Jacobs (2.1.)
  • 2. mesto – Eugenia Bujak, Omloop van Borsele (1.1.)
  • 2. mesto – Hanna Nilsson, Giro Del Trentino (1.1)
  • 3. mesto – Mia Radotić, La Vuelta Madrid (WWT)
  • 3. mesto – Eugenia Bujak, Giro Rosa (WWT)
  • 3. mesto – Jelena Erić, GP Dottignies (1.2)
  • 4. mesto – Eugenia Bujak, Grand Prix de Plouay (WWT)
  • 4. mesto – Eugenia Bujak, La Vuelta Madrid (WWT)
  • 6. mesto – Jelena Erić, Tour of Zhoushan (2.2)
  • 6. mesto – Anna Stricker, Tour of Chongming Island (WWT)
  • 7. mesto – Eugenia Bujak, Trofeo Alfredo Binda (WWT)
  • 7. mesto – ekipni kronometer, Svetovno prvenstvo, Bergen, Norveška
  • 10. mesto – Hanna Nilsson, La Course by Le Tour de France (WWT)
  • 11. mesto – Urša Pintar, Grand Prix de Plumelec (1.1.)
  • 13. mesto – Hanna Nilsson, Trofeo Alfredo Binda (WWT)
  • 13. mesto – Mia Radotić, Prudential RideLondon Classique (WWT)
  • 15. mesto – Polona Batagelj, La Fleche Wallone (WWT)
  • 18. mesto – Urša Pintar, La Course by Le Tour de France (WWT)
Obiščite nas
Obiščite nas

Prijava

Za storitev se morate najprej prijaviti!

Če ste registrirani, vnesite svoj e-naslov in geslo. Če ste tukaj prvič, se najprej registrirajte.

Registracija

Splošni pogoji rabe osebnih podatkov

Ste pozabili svoje geslo?

Pozabljeno geslo

Nazaj na prijavo